Discĕre ne cesses-Не переставай вчитися.
Викладачі кафедри педіатрії – професорка Ірина ЛЕМБРИК, доцентка Орися ЦИЦЮРА та асистентка Анастасія СТЕФАНИШИН успішно завершили навчання в навчально-тренінговому центрі «Лабораторія клінічного мислення», який діє в ІФНМУ за підтримки та всебічного сприяння керівництва вишу. Протягом циклу навчання ознайомилися з сучасними методами навчання у вищій медичній освіті, мали змогу як теоретично, так і практично реалізувати отримані навички та вміння. Головною цінністю викладачки вважають для себе міжособистісне спілкування та міжкафедральну співпрацю в рамках підвищення кваліфікації. Особлива подяка – тренерам (доценту кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Андрію ПРОЦИКУ та доцентці кафедри абдомінальної та невідкладної хірургії Ірині БІЦЬКІЙ) за навчання, жваві дискусії, цікаві та корисні знання. Далі буде…


