У четвер, 24 квітня, кафедра фармакології Івано-Франківського національного медичного університету провела I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фармакології.
Загалом в олімпіаді взяли участь 10 студентів. Спробувати свої сили зголосилися в основному студенти медичного факультету. Проведення олімпіади забезпечили працівники кафедри фармакології: доцент Мар’яна ГАЙНЮК, к.мед.н. Юлія БОДНАРЧУК, в.о.доцента Наталія СЕНЮТОВИЧ, доктор філософії Любомир ДАНИЛЬЦІВ, к.мед.н. Олена ЧЕРКАШИНА, асистент Галина ЛЕСЬКІВ, асистент Руслана МЕЛЬНИК, асистент Катерина ВАЛЕЦЬКА під керівництвом професора, завідувача кафедри фармакології, д.мед.н. Юрія ПОПОВИЧА. Відповідальним за проведення олімпіади був керівник СНТ на кафедрі доктор філософії Любомир ДАНИЛЬЦІВ.
Частина завдань була в тестовій формі, друга частина це побудова логічних схем, також завдання на визначення лікарського засобу, ситуаційні задачі та кросворд. Як розповіли самі студенти, найскладнішими були питання на побудову логічних схем. Тим не менш, студенти показали досить високий рівень знань.
Отже, результати наступні:
І місце здобув студент Дземан Данило (3 курс, 5+ група), ІІ місце здобула студентка Сверида Софія ( 3 курс, 10б+ група), ІІІ місце здобула студентка Бабій Божена ( 3 курс, 10а+ група).
Адміністрація університету і кафедра фармакології вітають студентів і бажають подальших успіхів у вивченні фармакології!!!





