На кафедрі фізичної терапії та ерготерапії проходила секція “Фізичної реабілітації та ерготерапії”, кураторами були: завідувач кафедри, проф. Ігор Чурпій та доц. Наталія Голод.

Актову промову проводив проф. Ігор. Чурпій на тему: ” Протезування в Україні: сучасний стан, виклики та перспективи.”





В конференції взяли участь 16 студентів з бакалаврського та магістерського рівня освіти.

Призові місця:
1 – Софія Новосельська,
2 – Дмитро Лейб’юк,
2 – Єлизавета Марченко,
3 – Василь Дивоняк,
3 – Анна Козік
Дякуємо всім учасникам за гарні доповіді та дослідження у сфері реабілітації.
