Студенти медичного факультету відвідали ДСУ «Івано-Франківське обласне бюро судово-медичної експертизи»

У рамках співпраці між Івано-Франківським національним медичним університетом та Державною спеціалізованою установою «Івано-Франківське обласне бюро судово-медичної експертизи» студенти IV курсу (5 група) мали можливість відвідати бюро для поглиблення теоретичних знань та вдосконалення практичних навичок з дисципліни «Судова медицина».

Візит відбувся під керівництвом начальника ДСУ «Івано-Франківське обласне бюро судово-медичної експертизи», доктора філософії, асистента кафедри судової медицини, медичного та фармацевтичного права ІФНМУ Ігоря Іваськевича, а також доцента кафедри, судово-медичного експерта-гістолога відділення судово-медичної гістології обласного бюро Володимира Волошиновича.

Під час візиту студенти ознайомилися з особливостями роботи судово-медичних експертів у відділах судово-медичної експертизи трупів, живих осіб, комісійної експертизи, а також відвідали відділення судово-медичної імунології, токсикології, гістології, цитології та медико-криміналістичних досліджень. Захід сприяв поглибленню знань студентів та їхньому знайомству з реаліями професійної діяльності судово-медичних експертів. Подібні ініціативи сприяють інтеграції теоретичної підготовки з практичними аспектами медичної діяльності, що є важливим елементом сучасної освіти.

Leave a Reply