Відбулася чергова онлайн зустріч працівників університету із начальником Управління медичних кадрів, освіти і науки Міністерства охорони здоров’я України Сергієм Убоговим, головним спеціалістом відділу з розвитку медичної освіти управління медичних кадрів, освіти і науки МОЗ України Ольгою Жмакіною, робочою групою міністерства щодо процедури проведення електронного розподілу випускників університету в інтернатуру. В обговоренні «Положення про інтернатуру», «Порядку функціонування електронної системи рейтингового розподілу в інтернатуру» взяли участь ректор Івано-Франківськоно національного медичного університету, професор Роман Яцишин, декан медичного факультету, професор Руслан Козовий, начальник відділу працевлаштування випускників, доцент Іван Мельник, директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти, доцент Любомир Пелехан, заступники декана, доценти Олександр Бойчук, Володимир Федорак, начальник навчальної частини, доцент Роман Мерена, начальник відділу медичних кадрів ДОЗ Івано-Франківської ОДА, Володимир Чемний.
Під час зустрічі обговорено багато практичних процедурних питань по розподілу випускників, технічних особливостей ведення електронного обліку розподілу випускників та специфіки роботи самої електронної системи. Отже стало зрозуміло, що розподіл випускників 2025 року в інтернатуру вперше буде відбуватися шляхом функціонування електронної системи згідно «Положення про інтернатуру, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 22 червня 2021 року №1254» та «Порядку функціонування електронної системи рейтингового розподілу в інтернатуру» розробленого у 2024 році. Ознайомлення та обговорення особливостей роботи у електронній системі продовжуються.


