Науковці кафедри взяли участь у тренінгу з клінічного ведення психічних розладів за програмою mhGAP

Відповідно до “Концепції інтеграції пакету інструментів mhGAP у навчальні програми медичних університетів”, яка розроблена за ініціативи Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України, науково-педагогічні працівники кафедри, а саме Василечко Мар’яна, Тимків Ірина, Близнюк Марія, Кочержат Оксана були залучені до тренінгу із клінічного ведення психічних розладів за програмою mhGAP, який відбувся у м. Львові.

Leave a Reply