У вівторок, 29 жовтня 2024 року, відбулося засідання студентського наукового гуртка з інфекційних хвороб в новому форматі – панельної дискусії, під час якого обговорювали надважливу тему «Рекомендовані щеплення».

Учасники під керівництвом доцента Андрія Процика розглянули питання про необхідність щеплень, сучасні рекомендації та шляхи підвищення їх доступності. Було багато запитань під час активного обговорення, обміну досвідом і цікавих ідей, нових знань, які точно знадобляться майбутнім лікарям.




Зустріч проходила в атмосферному просторі “Фільтр”, де пригощали запашною кавою, що надавало енергії всім присутнім для продуктивного та плідного обговорення.
