На кафедрі стоматології післядипломної освіти ІФНМУ розпочалася освітня частина інтернатури для лікарів-інтернів першого заїзду за спеціальністю «Стоматологія».
Тримісячне навчання на базах кафедри передбачає проведення семінарських, практичних занять, виконання практично-орієнтованих наукових робіт, участь у конференції лікарів-інтернів.
Освітня частина розпочалася із лекції завідувача кафедри, професора Івана Палійчука на тему «Діагностика в ортопедичній стоматології» та вступного слова директора Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ІФНМУ доцента Любомира Пелехана.
Кафедра стоматології ПО бажає лікарям-інтернам впевненості у набутті професійних навичок!




