Захищаючи країну, загинув колишній студент ІФНМУ Мирослав Дебенко

Боронячи українські землі, загинув Мирослав Дебенко, який походив із родини медиків. У 2009 році він з відзнакою закінчив Івано-Франківський національний медичний університет. У 2012-2013 роках працював викладачем хірургії Івано-Франківського медичного коледжу.

Про це повідомили у соціальних мережах Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.

Мирослав Дебенко працював за кордоном щелепно-лицевим хірургом, але після повномасштабного вторгнення Росії в Україну повернувся та пішов на фронт. У листопаді 2022 року був нагороджений орденом Данила Галицького.

Вічна та світла пам’ять колезі-Герою! Доземний уклін за відвагу, відданість фаху та захист від ворога. Щирі співчуття рідним і сил пережити втрату.

Leave a Reply