Лікарі-інтерни зі спеціальності “Патологічна анатомія” відвідали діагностичний центр ТОВ «Гістологія»
09.10.24 лікарі-інтерни зі спеціальності “Патологічна анатомія”, в рамках освітнього процесу у супроводі завідувача кафедри патологічної анатомії професора Ельвіри Кіндратів, відвідали сучасний інноваційний патогістологічний діагностичний центр ТОВ «Гістологія». Директор Центру Наталія Тарасевич ознайомила майбутніх спеціалістів із сучасним обладнанням та реактивами, що максимально виключають людський фактор і є запорукою виготовлення якісних гістологічних препаратів. Інтерни-патологоанатоми ознайомилися з методом імуногістохімічного дослідження. Найбільший акцент зробили на імуногістохімічній ідентифікації плазматичних клітин (CD 138) та NK клітин (CD 56) в ендометрії для підтвердження хронічного ендометриту; застосування p16, Ki-67 та р63 в діагностиці HSIL шийки матки, раку шийки матки. Також ознайомилися з маркерами, що використовуються при імуногістохімічному визначенні злоякісних новоутворень простати, грудної залози, пухлин шлунково-кишкового тракту, нейроендокринних пухлин та меланоми. Майбутні спеціалісти взяли участь у проведенні інтраопераційної (експрес) біопсії новоутворення щитоподібної залози. Щиро дякуємо колективу діагностичного центру ТОВ «Гістологія» за пізнавальну екскурсію, надану можливість поглиблювати знання у патогістологічній діагностиці захворювань та мотивацію майбутніх фахівців!




