На базі Івано-Франківського національного медичного університету стартував просвітницько-освітній проєкт «Здоровий спосіб життя – секрет успішної людини».Сьогодні, 9 жовтня, другокурсники медичного факультету відвідали ліцей №15, де провели інтерактивні лекції та квести для учнів старших класів.
Метою заходу було підвищення обізнаності ліцеїстів щодо актуальних проблем сучасності, таких як шкідливі звички (алкоголь, наркотики), незбалансоване харчування та використання біологічно активних добавок (БАДів). У форматі лекцій і квестів студенти розкривали складні теми у доступній та інтерактивній формі.


Особливий інтерес викликала презентація на тему «Біохімія кохання», яка настільки захопила учнів, що чимало з них задумалися над здобуттям вищої освіти в ІФНМУ, прагнучи дізнатися більше про дивовижний «світ людського організму».
Під час заходу кураторка 5 групи 2 курсу Оксана Сав’як та заступниця ректора з виховної роботи Марія Гуцол підкреслили важливість здорового способу життя, мотивуючи молодь дбати про своє здоров’я та будувати успішне майбутнє.
Цей проєкт стане важливою частиною освітньої програми ІФНМУ, спрямованої на популяризацію здорового способу життя серед молодого покоління.

