Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/html/joomla15/images/news/sport_life_2017/05/04.05.2017_4

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/news/sport_life_2017/05/04.05.2017_4

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

У четвер, 6 квітня, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я етапом змагань зі стрільби завершилась ІІІ спартакіада «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників Івано-Франківського національного медичного університету.

Якщо минулого року у змаганнях зі стрільби взяли участь 28 учасників, то цього року спробувати себе у влучності зібралося 35 чоловік (всього 18 кафедр).

«Хочеться відзначити, що працівники прийшли на змагання з хорошим настроєм і показали добрі результати, — розповідає завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я Володимир Левко. — Приємним було й те, що взяли участь як минулорічні учасники, а саме професор Вікторія Гриб, серед ветеранів – доцент Ярослав Кучірко, інженер адміністративно-господарського відділу Богдан Стецько, так і представники, які вперше взяли участь у спартакіаді, а саме професор Ігор Чурпій, доцент Віталій Камінський, доцент Тарас Ковалишин, доцент Володимир Дубас. Деякі з них не просто змагалися вперше, але й завоювали призові місця».

Переможці та призери змагань зі стрільби

Жінки

1 місце – Наталія Кучинська (старший лаборант кафедри дитячої стоматології)

2 місце – Іванна Свистун (викладач кафедри медицини катастроф та військової медицини)

2 місце – Ольга Малишевська (асистент кафедри гігієни та екології)

Чоловіки

1 місце – Ярослав Пюрик (асистент кафедри дитячої стоматології)

2 місце – Віталій Камінський (доцент кафедри внутрішньої медицини №1, клінічної імунології та алергології ім. Є.М. Нейка)

3 місце – Володимир Дерпак (доцент кафедри гігієни та екології)

Дякуємо всім хто взяв участь у ІІІ спартакіаді та всім керівникам підрозділів, які зуміли забезпечити явку представників на змагання. Чекаємо всіх учасників-призерів на нагородженні під час підсумкового спортивного свята.

{gallery}news/sport_life_2017/05/04.05.2017_4{/gallery}