1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

У четвер, 23 січня, на базі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання відбулися змагання з настільного тенісу серед студентів в рамках традиційної, вже п’ятої, спартакіади Івано-Франківського національного медичного університету.

У змаганнях взяли участь 22 студенти з різних факультетів університету, а також з медичного коледжу — 12 дівчат, 10 хлопців. Тенісні матчі тривали дві години. За словами викладача кафедри і тренера університетської збірної, судді національної категорії з настільного тенісу Юрія Євчука, цьогорічна першість була цікавою. Подекуди результати ігор вийшли несподіваними, але справедливими. У підсумку до числа призерів разом із вже визнаними «ветеранами» університетського спорту пробилися і першокурсники. Нагадаємо, заняття в секції настільного тенісу ІФНМУ відбуваються у понеділок і четвер о 18:00.

Переможець змагань дівчат студентска четвертого курсу медичного факультету Анна Улізько займається настільним тенісом ще зі школи. «Настільний теніс — сімейне захоплення, мої мама і дідусь професійно займаються ним, тож я теж полюбила цей вид спорту, — розповідає Анна. — Коли готувалася поступлення в університет, я призупинила заняття, а коли на першому курсі дізналась, що тут є окрема секція настільного тенісу, то з радістю приєдналася до неї. Спорт мені допомагає відпочити після важких занять і з новими силами повернутися до навчання».

Микола Фецич навчається в ІФНМУ вже сьомий рік, він родом з села Велеснів Монастириського району Тернопільської області. Нині він вже лікар-інтерн і опановує фах хірурга. «Я займаюся настільним тенісом з дев’ятого класу, але в університеті наш тренер Юрій Гаврилович по-новому мені відкрив цей вид спорту. Згодом я вже брав участь у великих міжнародних турнірах, наприклад, «Кубку Карпат», де міг вдосконалюватись, граючи з сильнішими суперниками, — розповідає Микола. — Настільний теніс дозволяє чудово розслабитися, під час гри працюють всі м’язи. А ще він дуже корисний для зору, адже треба уважно слідкувати за м’ячиком, який постійно рухається до далеко, то близько, тож гарно працюють очі. Це дуже корисно студентам, які цілі дні проводять за книжками. Раджу всім цей чудовий вид спорту».

Переможці та призери змагань

Хлопці

1. Микола Фецич, лікар-інтерн першого року
2. Роман Брецко, медичний коледж ІФНМУ, 3 курс
3. Мікаель Наджафов, стоматологічний факультет, 1 курс

Дівчата

1. Анна Улізько, медичний факультет, 4 курс
2. Марія Мороз, медичний коледж ІФНМУ, 1 курс
3. Тетяна Дацюк, стоматологічний факультет, 1 курс

Студентська спартакіада продовжиться змаганнями з гирьового спорту у середу, 29 січня. Початок о 17:00.