1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

У вівторок, 19 лютого, в Івано-Франківську відбувся четвертий тур Суперліги 3х3, який для міста став справжньою подією і прикував до себе багато уваги. Локація турніру була обрана досить вдало — концерт-хол «Platinum» гостинно прийняв та розмістив учасників та глядачів, ставши ареною запеклих протистоянь та драматичних кінцівок.

Студентська збірна Івано-Франківського національного медичного університету, команда «Франківськ-ІФНМУ» не змогла показати переможну гру. Наші баскетболісти поступилися збірній України U23 13:14, і програли «Київ Баскету» 18:16. У підсумку туру студенти-медики посіли 10 місце.

У чоловічій категорії переміг «Дніпро», який у фіналі розтрощив столичну «Планету Баскетбол» з рахунком 22:12. В жіночій категорії у вирішальному матчі втретє в сезоні зійшлися «Київ-Баскет» та «Франківськ» і представниці столичного клубу поки що лишаються непереможеними — 16:13.

Наступний тур Суперліги 3х3 пройде у Луцьку 26 лютого.

«Франківськ-ІФНМУ» дякує ректору університету професору Миколі Рожку та президенту команди доценту Володимиру Левку за допомогу в організації матчів та всебічне сприяння у тренуваннях і виїздах на ігри.