6 листопада о 15:00 в лекційній аудиторії №2, І поверх ЦК ІФНМУ, відбудеться діагностичне тестування з англійської мови для працівників університету, які бажають складати кембриджський іспит з англійської мови (FCE) на рівень В2 на умовах самопідготовки або після відповідного навчання.

За результатами тестування буде сформовано групи НТЦ для навчання у весняному семестрі 2019-2020 н.р. відповідно до визначеного рівня володіння англійською мовою.

Всіх охочих пройти тестування просимо надіслати заповнену анкету (див. прикр. файл).

- Анкета (rar)

- Анкета (pdf)

- Анкета (doc)

Анкету слід відправити на адресу кафедри мовознавства (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до 10:00  01.11.2019 року.

Запрошуємо всіх учасників прийти 06.11.2019 р. завчасно, орієнтовно о 14:45.

З повагою кафедра мовознавства.