Молоді вчені нашого вузу пройшли навчання в «Школі регіонарної анестезії» на базі КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради. Захід відбувався під егідою Української асоціації регіонарної анестезії та медицини болю і був організований платформою DoctorТhinking.

Учасники курсу слухали лекції та спостерігали за роботою латвійських анестезіологів. З доповіддю про менеджмент болю виступив професор і керівник Асоціації Дмитро Дмітрієв, який очолює також Центру лікування болю у Вінниці.

Професор наголосив, що командна робота хірурга та анестезіолога в післяопераційному періоді є важливою для якісного лікування гострого болю і зауважив, що регіонарна анестезія не працює при фантомному болі, хіба що може мати ефект плацебо.

Вельмишановні колеги!

Маємо честь запросити Вас прийняти участь у 93-ій науково-практичній конференції студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині та фармації»,  яка відбудеться 28-30 березня 2024 року.

Науково-практична конференція «Ревматологічна патологія та її ускладнення - командний підхід»

14.12.2023р. на базі обласної клінічної лікарні відбулась науково-практична конференція за участі членів Товариства молодих вчених, яка об’єднала ревматологів та кардіологів. Ділилися аспектами діагностики, лікування та профілактики ускладнень системних захворювань, аутоімунних артритів і серцевої недостатності, а також практичним досвідом.

Свої наукові дослідження висловили бажання представляти 32 молодих науковців, з яких 24-го березня призові місця здобули 11 учасників. Молоді вчені презентували свої досягнення у рамках двох секцій: НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ І та НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ІІ. Усі доповідачі продемонстрували високий рівень науки, а їх роботи вирізнялися науковою новизною та актуальністю тем.

Шановні студенти та молоді вчені! СНТ та ТМВ Івано-Франківського національного медичного університету раді повідомити Вам, що реєстрацію на 92-гу науково-практичну конференцію "Інновації в медицині та фармації" розпочато.

8 лютого 2022 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулась Регіональна зустріч молодих вчених області.

На зустрічі були присутні представники Рад молодих вчених регіону, представник департаменту освіти і науки при Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

Проєкт «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative – Academic IQ), що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти за сприяння Посольства США в Україні (Відділу преси, освіти та культури), Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, має на меті об’єднати професійну спільноту освітян для обміну досвідом та співпраці задля інституціоналізації принципів академічної доброчесності в системи середньої та вищої освіти України.

13 травня ТМВ спільно із науковим відділом провели захід в рамках проєкту «Школа молодого науковця». На зустрічі були присутні: проректор з наукової роботи, д.мед.н., професор Вакалюк Ігор Петрович, науковий керівник Товариства молодих вчених та Студентського наукового товариства, д.мед.н., професор Воронич-Семченко Наталя Миколаївна, к.мед.н. Процик Андрій Любомирович, к.мед.н. Геник Богдан Любомирович. Модераторами зустрічі були Степанія Варунків та Андрій Сачко.

12.03 в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась конференція, у якій взяли участь і науковці Ради товариства молодих вчених. Бігун Роман, Красновський Владислав та Семченко Владислав - достойно представили свої наукові напрацювання на науковому форумі.