8 лютого 2022 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулась Регіональна зустріч молодих вчених області.

На зустрічі були присутні представники Рад молодих вчених регіону, представник департаменту освіти і науки при Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

Проєкт «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative – Academic IQ), що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти за сприяння Посольства США в Україні (Відділу преси, освіти та культури), Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, має на меті об’єднати професійну спільноту освітян для обміну досвідом та співпраці задля інституціоналізації принципів академічної доброчесності в системи середньої та вищої освіти України.

13 травня ТМВ спільно із науковим відділом провели захід в рамках проєкту «Школа молодого науковця». На зустрічі були присутні: проректор з наукової роботи, д.мед.н., професор Вакалюк Ігор Петрович, науковий керівник Товариства молодих вчених та Студентського наукового товариства, д.мед.н., професор Воронич-Семченко Наталя Миколаївна, к.мед.н. Процик Андрій Любомирович, к.мед.н. Геник Богдан Любомирович. Модераторами зустрічі були Степанія Варунків та Андрій Сачко.

12.03 в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась конференція, у якій взяли участь і науковці Ради товариства молодих вчених. Бігун Роман, Красновський Владислав та Семченко Владислав - достойно представили свої наукові напрацювання на науковому форумі.

Днями у Івано-Франківському національному медичному університеті  відбувся семінар обміну досвіду «Кращі практики ОНП. Досвід та перспективи очима здобувачів» (секція «Стоматологія»). У заході взяли участь здобувачі третього освітньо-наукового рівня вищої освіти не лише ІФНМУ, а й Буковинського державного медичного університету та Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського. Під час семінару кожен здобувач представив свій досвід щодо наступних практик:

11.05.2021 року відбувся семінар обміну досвідом «Кращі практики на ОНП. Досвід та перспективи очима здобувачів» (секція «Медицина») за участі здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти Івано-Франківського національного медичного університету, Буковинського державного медичного університету та Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Днями відбувся International Medicine & Nursing Student Congress, E-MUiSC 2020-2021 "COVID-19 & Health" (Туреччина) На якому дослідження представили молоді вчені ІФНМУ. Дякуємо Соломії Приймі, Suresh Kumar Vikhnesh, Владиславу Семченку, Віталію Вороничу, Сергію Кіндратіву, Ashytosh Maurya за те, що гідно представили свою роботу на міжнародному конгресі.

На засіданні були присутні представники Рад молодих вчених Івано-Франківської області! Відбулась презентація діяльності Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки, презентація Рад молодих учених регіону, обговорили питання створення платформ для комунікації між науковцями та обміну досвідом між Радами молодих учених.

Асистенти кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету к.мед.н. Андрій Процик і Ольга Матвіюк були членами президії брейн-рингу. Подію вже вдруге влаштовують члени кафедрального наукового гуртка, викладачі кафедри, Студентське наукове товариство та члени ТМВ.

19.04.2021 року відбулось засідання дискусійного клубу «A Posteriori».
Проєкт спрямований на обговорення найцікавіших світових наукових досягнень. Члени Ради Товариства молодих вчених визначили вектор  наукових зустрічей. Метою проєкту є покращення комунікації між представниками різних медичних спеціальностей та інтердисциплінарний підхід до обговорення передових досягнень медичної науки. Учасники заходу обговорили тематику засідань дискусійного клубу та затвердили план зустрічей. Більшість членів Ради - це науковці, які тримають руку на пульсі передових досягнень своєї медичної спеціальності. Запрошуємо науковців ІФНМУ для участі у заходах дискусійного клубу «A Posteriori».