В Івано-Франківському національному медичному університеті сьогодні, 11 червня, розпочалася підсумкова атестація випускників 2024 року за освітньо-професійною програмою «Стоматологія». До слова, цьогоріч на стоматологічному факультеті є 105 випускників.

Відповідно до положення про атестацію випускників, іспит відбувається як другий етап єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) у форматі об'єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ).

Згідно з регламентом іспиту, кожен студент послідовно проходить 12 станцій, виконуючи на кожній певне практичне завдання з дитячої, терапевтичної, хірургічної чи ортопедичної стоматології.

Екзаменаційна комісія під головуванням члена-кореспондента Національної академії медичних наук України, заслуженого діяча науки і техніки України професора Миколи Рожка оцінює знання та навички випускників у змодельованих, максимально наближених до реальних, клінічних ситуаціях. Так, на одній зі станцій виконується обстеження пацієнтів, ролі яких виконують підготовлені студенти-актори, ще одна – передбачає виконання загальномедичної навички чи надання допомоги при невідкладному стані. Низка завдань стосується питань військової стоматології і надання стоматологічної допомоги при травмах щелепно-лицевої ділянки.

Члени екзаменаційної комісії відзначають загалом добру підготовку випускників.

Бажаємо успіхів як студентам, так і екзаменаторам!