В Івано-Франківському національному медичному університеті триває підсумкова атестація здобувачів освіти факультету підготовки іноземних громадян. Зокрема сьогодні, 10 червня, свої знання продемонстрували випускники факультету, що навчаються на ОПП «Стоматологія».

З вітальним словом до студентів звернулися в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, стратегічного розвитку та інновацій Олександр Бульбук та декан факультету підготовки іноземних громадян Дмитро Соломчак. Вони побажали випускникам успішно скласти іспити. До слова, екзамен відбувся дистанційно із використанням платформи Teams.

Відтак, екзаменаційна комісія під головуванням члена-кореспондента Національної академії медичних наук України, заслуженого діяча науки і техніки України професора Миколи Рожка перевірила знання іноземних студентів випускного курсу в галузі терапевтичної стоматології, ортопедичної стоматології, дитячої стоматології і хірургічної стоматології.

Екзаменаційна комісія позитивно оцінила організацію проведення іспиту та відзначила належний рівень знань випускників.