Сьогодні, 6 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася зустріч науковців університету з Деном Епштейном - заступником директора ініціативи «Вчені без кордонів», яка підтримує науковців в Україні. Осередком цієї ініціативи є Центр Девіса Гарвардського університету.

Мета візиту - підтримка науковців, які займаються якісним академічним дослідженням, та сприяння інтеграції українських дослідників до ширшої міжнародної спільноти у галузях спільних наукових інтересів.

На зустрічі з представниками ІФНМУ пан Епштейн представив перелік чинних програм, які «Вчені без кордонів» уже пропонують або розробляють для українських науковців.

Учасники зустрічі обговорили питання співпраці Івано-Франківського національного медичного університету та наукової спільноти Гарвардського університету.

Цей візит є важливим кроком у розширенні міжнародної співпраці та підтримці науки в Україні.