Ще один яскравий день у житті Івано-Франківського національного медичного університету. Учора, 23 квітня, перший заступник Міністра охорони здоровʼя України Сергій Дубров офіційно представив колективу ректора Івано-Франківського національного медичного університету Романа Яцишина.

З цієї нагоди університет відвідали високоповажні гості, а саме: заступниця голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Людмила Сірко, заступник міського голови Івано-Франківська Олександр Левицький та в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Дзьомбак.

За словами першого заступника Міністра охорони здоровʼя України Сергія Дуброва, медичний університет має велику та славну історію, а ще потужну наукову школу.

«Сьогодні за дорученням Міністра я маю честь представити вам нового ректора, члена вашого колективу — пана Романа. І в цей день хочу побажати всьому трудовому колективу мати нові здобутки, працювати на благо України та готувати нових професійних лікарів. Глибоко переконаний в тому, що такому потужному колективу вдасться зробити Івано-Франківський національний медичний університет одним з найкращих університетів в Україні», — зазначив Сергій Дубров.

Заступниця голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Людмила Сірко зазначила, що сьогодні дійсно чудова нагода ще раз привітати Романа Яцишина з таким високим призначенням:

«Чи буде легко — покаже час. Але я точно знаю, що є амбітні плани щодо університету. І тут повинна бути синергія. Сьогодні тут присутні люди з великої літери, професіонали, люди, які сіють зерно науки нашим студентам. Тому в даний час професія медика є дуже важливою, а особливо в період війни. Дуже багато напрацювань є для того, аби навчальний заклад став топовим університетом».

Людмила Сірко побажала, щоб працівники поважали один одного й допомагали один одному на благо нашої країни.

До привітань долучилися і заступник міського голови Олександр Левицький та в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Дзьомбак, які побажали плідної праці та розвитку університету.

Ректор Івано-Франківського національного медичного університету Роман Яцишин запевнив, що він потрапив у чудову команду:

«Дякую Збройним Силам України, що в нас є змога розпочати нову сторінку в історії нашого університету. Дякую, що боронять нас і дають нам віру та надію на те, що ми переможемо. Також висловлю щиру подяку своїм вчителям, які вчили медицини, людяності, терапії, а основне — це вчили любити науку та людей. Мене завжди надзвичайно сильно мотивували студенти, завжди давали драйв і можливість не стояти на місці. Я змінювався разом з вами. І буду далі продовжувати змінюватися з молодими людьми. Адже ми повинні динамічно рухатися до сучасної європейської освіти», — запевнив Роман Яцишин.

Також ректор подякував своїм батькам за виховання, друзям, які підтримували, та сімʼї, яка завжди поруч.

За словами Романа Яцишина, часом потрібно вийти із зони комфорту та стати іншим, аби змінювати світ.

«Безумовно, я ще раз дякую Міністерству охорони здоровʼя України. Я переконаний, що наша співпраця нас підсилить».

На завершення Роман Яцишин запевнив, що в університеті планується багато проєктів, які будуть цікавими для громади.