У неділю, 21 квітня, Івано-Франківський національний медичний університет відчинив свої двері абітурієнтам, їхнім батькам та всім зацікавленим. Близько двох сотень учасників відвідали сім локацій та прийшли на зустріч з адміністрацією, аби з перших уст почути деталі вступу в 2024 році.

Майбутнім вступникам вдалося взяти участь в інтелектуальному квізі, відвідати анатомічний музей, та найяскравіші враження у майбутніх студентів викликали майстер-класи.

Майбутні медики вчилися накладати турнікет та проводити серцево-легеневу реанімацію – навички, які повинен опанувати кожен, а тим більше у час війни. Цікавинкою стало те, що проводили такі майстер-класи студенти медичного факультету ІФНМУ та фахового медичного коледжу.

Абітурієнти, що планують навчатися на стоматологічному факультеті, дізналися все про гігієну ротової порожнини та виявлення зубного нальоту, пломбування зубів, сканування моделей щелеп, комп'ютерне моделювання анатомічної форми зубів та ознайомилися з роботою 3D-принтера.

Відвідати майстер-класи та долучитися до допомоги нашим захисникам вдалося тим, хто прагне здобути освіту фармацевта. Так, присутні вчилися виготовляти  бомбочки для ванни, косметичні скраби, а також дозували та загортали порошки екстемпорального виготовлення у паперові капсули для Збройних Сил України.

Абітурієнти, які цікавляться фізичною реабілітацією та ерготерапію, відвідали профільні кафедри й ознайомилися з обладнанням, з яким працюють фізичні терапевти та ерготерапевти.

Кафедра мовознавства радо вітала тих, хто хоче пов’язати своє майбутнє з медициною та лінгвістикою. Студенти, які навчаються на цій освітньо-професійній програмі, розповіли абітурієнтам про  цікаве навчання та перспективи, які відкриває ця спеціальність.

Центральний корпус вразив своєю простотою та доступністю. Окремим здивуванням для майбутніх вступників став анатомічний музей.

На завершення ректор ІФНМУ Роман Яцишин розповів детальніше про університет і можливості, які є в студентів ІФНМУ. Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Ігор Сарапук ознайомив з правилами вступу в університет та фаховий медичний коледж.

Опісля Роман Яцишин побажав майбутнім вступникам успішно скласти НМТ та вступити в омріяний вищий навчальний заклад.

«Дякую Збройним Силам України, що ми маємо змогу сьогодні зустрітися! Дякую батькам, які привели сьогодні дітей. Запрошую до нас на навчання, адже Івано-Франківський національний медичний університет – один з найкращих медичних вишів України», – підсумував ректор.

Ще більше фото тут