ІФНМУ є невід’ємною складовою соціально-економічної сфери Прикарпаття. Сьогодні ректор університету Роман Яцишин порушив важливі питання й висвітлив інформацію про теперішню діяльність університету та плани на майбутнє на 8-му скликанні 30 сесії Івано-Франківської обласної ради.

«Ми надаємо високоякісну освіту та підготовку для лікарів, медичних сестер, фармацевтів та інших медичних працівників. Це важливо для забезпечення системи охорони здоров'я кваліфікованими фахівцями», – зазначив Роман Яцишин.

В ІФНМУ здобувають вищу та фахову передвищу освіту 4740 студентів, у тому числі на медичному факультеті – 2450. У 2024 році випускниками медичного факультету стануть близько 350 майбутніх лікарів.

Відтак, Роман Яцишин ознайомив присутніх з поточними здобутками університету щодо налагодження й розширення співпраці, роботою в напрямку фізичної реабілітації, навчання громади області навичкам надання невідкладної домедичної допомоги та тактичної медицини для спеціалізованих підрозділів Прикарпаття.

Крім того, в ІФНМУ проводять підготовку офіцерів запасу медичної служби за змішаною формою навчання, а понад 100 лікарів області пройшли переспеціалізацію на лікаря фізичної та реабілітаційної медицини.

Загалом на вимогу сьогодення в університеті проводиться переспеціалізація на більше як 30 спеціальностей з метою контрактування пакетів медичних гарантій ЗОЗ області.

Ректор ІФНМУ окреслив наукову, лікувальну роботу й виступив з низкою пропозицій, серед яких створення спільних проєктів з лікувальними установами міста, реалізація проєкту щодо ментального здоров’я тощо.

До слова, під час сесії відзнаки отримали три науковці ІФНМУ – завідувачка кафедри онкології професорка Анна Крижанівська, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії професор Іван Тітов, завідувач кафедри загальної та судинної хірургії Іван Гудз.