У середу, 17 квітня, в Архикатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового за підтримки дирекції фахового медичного коледжу студенти коледжу провели молитовний захід «Хресна дорога моєї України».

Ініціаторкою і організаторкою дійства була викладачка кафедри українознавства і філософії Ярослава Калин спільно зі священником парафії о. Юрієм Прилепським.

Під час Хресної дороги студенти разом із викладачами молилися за мир і перемогу України. Їхні молитви доповнювалися розважаннями, у яких страждання Ісуса Христа перегукувалися з тими, що зазнає український народ у час жорстокої війни.

Завершальною частиною заходу стало спільне виконання духовного гімну «Боже великий, єдиний».

Окрім цього, за сприяння МО ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка в Івано-Франківську провели ще одну імпровізовану Хресну дорогу під проводом отця-капелана Ореста Путька.

На заході були присутні члени міської та обласної «Просвіти», а також викладачі й учні ліцею №1 та всі охочі містяни.

О. Орест Путько зіставив важкий та історично довгий шлях українського народу, що пережив тортури, голодомор, нищення та заборони національного етнічного єства, зі страстями Господніми.

Наприкінці імпровізованої Хресної дороги виступила голова ІФМОВУТ «Просвіти» ім. Т. Шевченка, в.о. заступниці ректора з виховної роботи ІФНМУ Марія Гуцол зі словами вдячності за проведений захід. Вона висловила надію та непохитну віру в оптимістичне майбутнє України, яка своєю незнищенністю нагадує неопалиму купину.