Колектив Івано-Франківського національного медичного університету висловлює глибокі співчуття з приводу смерті професора Пустовойта Михайла Івановича, який завідував кафедрою травматології, ортопедії та військово-польової хірургії нашого університету з 1982 по 1991 рік та з 1993 по 1998 рік.

Михайло Іванович був надзвичайно життєрадісною, працьовитою та відданою своїм переконанням людиною. Він походив з родини лікарів, тому для нього родина і медицина були найвищими цінностями в житті. Його професійний шлях пройшов крізь різні щаблі наукової та практичної діяльності: з 1964 по 1968 роки працював асистентом кафедри патологічної фізіології Одеського медичного інституту (у 1968 році захистив кандидатську дисертацію на тему: "Вплив функції навколощитовидних залоз на мінеральний обмін у кістках»); з 1968 по 1970 рік –  ординатором хірургічного відділення 5 міської лікарні м. Одеси; з 1971 по 1980 роки –  асистентом кафедри травматології, ортопедії і ВПХ Запорізького медичного інституту; з 1980 по 1982 роки –  заступником головного лікаря з лікувальної роботи Погребищенської ЦРЛ, Вінницької області; 1982 по 1991 та з 1993 по 1998 роки –  завідувачем кафедри травматології, ортопедії і ВПХ Івано-Франківського медичного інституту (сьогодні – Івано-Франківського національного медичного університету); з 1998 по 1999 роки –  завідувачем травматологічним відділенням Білгород-Дністровської міської лікарні; з 1999 по 2005 рік –  старшим науковим співробітником та звідувачем відділення травматології і ортопедії Одеського науково-дослідного інституту курортології та бальнеології. 

Його наукові інтереси стосувалися фізіології кісткової тканини та оптимізації її формування після травматичних ушкоджень, що було відображено у його докторській дисертації "Вплив керованих механо-динамічних навантажень на формування дистракційнного кісткового регенерату".

Розроблений ним метод знайшов своє продовження у наукових працях травматологів США. В Америці й завершився життєвий шлях Михайла Івановича.

Колектив ІФНМУ висловлює щирі співчуття членам родини Михайла Івановича - медикам України - які зараз борються на медичному фронті за перемогу України.