1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.58 (12 Голосів)

У рамках співпраці між Івано-Франківським національним медичним університетом, зокрема фаховим медичним коледжем, та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника студенти першого курсу зуботехнічного відділення фахового медичного коледжу ІФНМУ взяли участь  у захопливій інтерактивній лекції «Наука – це круто» на базі кафедри матеріалознавства та новітніх технологій ПНУ.

До слова, захід присвячений Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку.

Організувала захід викладачка фізико-астрономічного модуля Світлана Лісовська за підтримки дирекції коледжу.

Докторант кафедри матеріалознавства та новітніх технологій ПНУ Андрій Коцюбинський продемонстрував цікаві фізичні експерименти, провів захопливий екскурс у світ науки, розкриваючи перед студентами загадкові аспекти вогню та льоду, тепла та холоду, світла та темряви. Вражаючими були фізичні експерименти, які дозволили студентам власноруч вивчати та перевіряти різноманітні закони природи.

«Наука є безсумнівною основою сучасного розвитку та прогресу. Вона відкриває перед нами таємниці природи, розкриває закони всесвіту і надає засоби для розв’язання різноманітних проблем. Фізика – це не тільки формули, складні задачі та високотехнологічні експерименти, але і захопливі приклади розуміння світу. Закони фізики лежать в основі всього – від маленьких частинок атомів до законів великої галактики. Якщо підійти до неї з цікавістю, можна знайти в цій науці неймовірну красу та доступність," – зазначає Світлана Лісовська.

Приємною частиною лекції стало вручення подарунків активним студентам.  Учасники отримали безліч вражень і позитиву. Фото, зроблені доценткою кафедри медичної інформатики, медичної і біологічної фізики ІФНМУ Юлією Мазуренко, передали неймовірну атмосферу студентів та їхні емоції.

Висловлюємо подяку за запрошення та проведення даного заходу кафедрі матеріалознавства і новітніх технологій ПНУ в особі завідувача кафедри Володимира Коцюбинського та професорці кафедри Володимирі Бойчук.