1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.71 (14 Голосів)

У четвер, 16 листопада, в приміщенні студентського клубу відбувся інтелектуальний чемпіонат-квіз серед студентів ІФНМУ та фахового медичного коледжу, приурочений до Дня студента.

Організатором заходу став асистент кафедри ортопедичної стоматології Богдан Геник за активної підтримки деканів – стоматологічного факультету Олександра Бугерчука, медичного факультету Романа Яцишина, фармацевтичного факультету Ірини Федяк та директора коледжу Олександра Бульбука. У журі працювала доцентка кафедри медичної інформатики, медичної і біологічної фізики Наталія Остапович.

Участь взяли одинадцять студентських команд (стоматологічного, медичного, фармацевтичного факультетів та фахового медичного коледжу) та одна команда викладачів, яка грала поза конкурсом.

Після двох раундів змагань, кожен з яких складався із 15 інтелектуальних запитань, визначили переможців:

1 місце – команда «Стомат» (2 курс стоматологічного факультету);

2 місце – команда «Вогник-вогник жарко-жарко ґ-ґ-ґ» (1 курс медичний факультет);

3 місце – команда «Брудні Ангели» (1 курс стоматологічного факультету).

Серед студентів фахового медичного коледжу перемогу здобула команда «Найкраща двадцятка двадцять третього року» (першокурснки сестринського відділення).

Кожна із команд-переможниць отримала призи від деканів факультетів та директора коледжу, які під час нагородження вітали учасників із гарною грою та прийдешнім Днем студента.