1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.57 (22 Голосів)

Учора, 15 листопада, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося засідання Центральної методичної ради, під час якого обговорили актуальні питання  розвитку освітніх програм та підвищення якості освіти.

Зокрема, про підготовку проєкту нових освітньо-професійних програм "Косметологія" та "Сестринська справа" (бакалавр) доповіли гаранти освітніх програм доценти Олександр Александрук та Павло Звонар. Вони представили актуальні дані щодо роботи над проєктами, розкривши плани та напрямки розвитку навчання в галузі косметології та сестринської справи.

Керівник відділу ECTS Василь Капечук доповів про досягнені результати на етапах ліцензійних іспитів та підготовку експертів для центру тестування МОЗ України. Участь кураторів відділу ECTS та директора ННІПО Любомира Пелехана визначили як важливий аспект цього питання.

Гаранти освітніх програм "Ерготерапія" бакалаврського та магістерського рівнів доцентки Уляна Кузь і Наталія Голод  представили плани з розробки концепції освітніх програм "Терапія та реабілітація" / "Ерготерапія". Доповідачки закцентували на важливості цих напрямків на різних рівнях навчання.

Відтак, під час засідання визначили ключові напрямки подальшого розвитку освіти в Івано-Франківському національному медичному університеті.