На медичному факультеті відбулася нарада зі студентами шостого курсу, присвячена розподілу в інтернатуру випускників ОПП "Медицина" та ОПП "Педіатрія" у 2023 році.

У нараді взяли участь в.о. першого проректора ІФНМУ Роман Яцишин, в.о. декана медичного факультету Роман Мерена, начальник відділу працевлаштування студентів і випускників університету Іван Мельник та заступник декана медичного факультету по роботі із 5-6 курсами Андрій Пасько.

Під час наради до студентів-випускників звернувся генеральний директор ДУ "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" Руслан Савчук щодо можливості проходження інтернатури за спеціальністю "Лабораторна діагностика, вірусологія, мікробіологія" та "Епідеміологія". Ці спеціальності сьогодні є особливо актуальні. Крім того, після інтернатури буде можливість працевлаштування.

Також в.о. першого проректора Роман Яцишин детально розповів про методику формування рейтингового балу згідно з постановою МОЗ та механізм проведення розподілу в інтернатуру.

Насамкінець студенти мали можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді.