21 травня 2023 року за ініціативи деканату медичного факультету понад 30 студентів І та ІІ курсів  Івано-Франківського національного медичного університету та Фахового медичного коледжу переглянули виставу «Оскар і Рожева пані», у центрі якої – розповідь про життя онкохворого хлопчика.

Це не звичайна вистава, а цілий благодійний арт-проєкт про хворобу-вбивцю – рак. Цей проєкт об'єднав відомих митців України: режисера Ростислава Держипільського, акторів Ірму Вітовську та Олексія Гнатковського, художників Нікіту Тітова та Андрія Єрмоленка, які привертають увагу громадськості до важливої теми онкології.

Завдяки геніальній постановці, грі акторів, художньому оформленню, музичному супроводу вийшло душевно, зі сльозами, але й з жартами та легкістю сприйняття викликів життя і смерті.

«Дякуємо акторам та всім причетним до створення цього арт-проєкту! Співпереживали, але й сміялись. Особливе захоплення інсталяціями – малюнками Нікіти Тітова, – говорить заступниця декана медичного факультету Любов Сливка. – «Оскар і Рожева пані» – це must have до перегляду кожного майбутнього лікаря».

Першокурсниця Вікторія Хима вважає, що вистава є досить пізнавальною, адже показує актуальні проблеми, з якими зустрічаються онкохворі діти та їхнє ближче оточення. Окремої похвали заслуговують актори, які дуже професійно зіграли ролі.

Студенти переглянули виставу разом із заступниками декана медичного факультету Любов'ю Сливкою та Романом Мереною, головою ради кураторів ІФНМУ Ольгою Іванців. Крім того, присутнім пощастило сфотографуватися з Рожевою Пані – акторкою Ірмою Вітовською.