В Івано-Франківському національному медичному університеті у четвер, 11 травня, відбулась звітна науково-практична конференція лікарів-інтернів за 2016-2017 навчальний рік.

 

Конференція відбувалась одразу в шести секціях: терапевтичній, хірургічній, акушерсько-гінекологічній, педіатричній, стоматологічній і секції фармації. Під час засідань секцій лікарі-інтерни ІФНМУ представили 78 доповідей і презентацій своїх досліджень, які виконувались під керівництвом професорсько-викладацького складу університету. Крім власне доповідей та презентацій кожна секція внесла свої особливості в засідання. Відбувалися майстер-класи, святкові заходи, експозиції.

«Така конференція для нашого університету вже є традиційною, і проводиться понад 10 років, — розповідає директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ІФНМУ, доцент Любомир Пелехан. — З кожним роком кількість учасників збільшується, тематики все цікавіші. Відзначимо цього року високий рівень технічного забезпечення. Студенти підготували якісні та доступні презентації. Ми видали збірник тез цієї конференції».

У конференції проявили зацікавленість представники практичної охорони здоров’я. Участь в засіданнях взяли головні лікарі медичних закладів Івано-Франківська, працівники Департаменту охорони здоров’я ОДА. До слова конференція відбувається під спільною егідою ІФНМУ і ДОЗ ОДА.

Зазначимо, що остання моніторингова група Міністерства охорони здоров’я, яка працювала в університеті, відмітила конференцію лікарів-інтернів ІФНМУ як позитивний і передовий досвід університету, який гідний для розповсюдження у медичних вишах України.

«Наші лікарі-інтерни відчули себе у ролі лекторів, — підсумовує Любомир Пелехан. — Ми побачили дослідження, які претендують на глибшу наукову розробку. Для доповідачів це чудовий досвід для загального розвитку особистості та фахівця. Це було справжнє свято науки та майстерності майбутніх лікарів, які зараз навчаються в нашому університеті. У майбутньому ми хочемо перетворити цю конференцію у всеукраїнську та запрошувати до участі лікарів-інтернів з інших медичних вузів, тож престижність цього заходу буде лише зростати».