У середу, 10 травня, на кафедрі фізичного виховання та здоров’я відбулась урочиста церемонія нагородження переможців і призерів третьої спартакіади «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та працівників Івано-Франківського національного медичного університету.

 

З кожним роком здоровий спосіб життя та заняття фізкультурою стає все популярнішим в колективі університету. Це підтверджує те, що у цьогорічній спартакіаді було значно більше учасників порівняно з минулою — 188 проти 148. Змагання відбувалися з дев’яти видів спорту: шахи, шашки, настільний теніс, плавання, стрільба, волейбол, баскетбол, футзал, дартс.

Урочиста церемонія відбулася в легкій та невимушеній атмосфері. Представники адміністрації університету вручили грамоти і медалі переможцям і призерам у кожному виді спорту. Між нагородженнями відбулися показові виступи кращих спортсменів університету, лунали пісні у виконанні студентів, а також запальні танці від університетського Народного колективу естрадно-спортивного танцю «Арт». Свято спорту присвятили Дню Перемоги, який Україні відзначала напередодні, на урочистості запросили ветеранів Другої світової війни.

У загальнокомандному заліку спартакіади перемогу здобули працівники адміністративно-господарського відділу. Другу сходинку посіли викладачі кафедри гігієни та екології. Почесне третє місце в кафедри медицини катастроф та військової медицини.

«Одним з основних завдань колективу університету є пропагування здорового способу життя, — говорить ректор ІФНМУ професор Микола Рожко. — Це той спосіб, який дає нам можливість продовжити життя. Ми хочемо жити активно, бути здоровими. Дуже дякую всім, хто прийняв участь в спартакіаді, не побоявся вийти на ці старти. На таких змаганнях панує дружба, любов і взаємоповага. Це велика справа, в ми будемо її продовжувати».