На базі кафедри фізичного виховання та здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету у неділю, 7 травня, відбувся відкритий чемпіонат Івано-Франківська з пляжного волейболу серед чоловічих команд.

 

Турнір був присвячений 355-й річниці від заснування Івано-Франківська. Участь взяли дев’ять команд з міста й області. Звісно, свою команду виставив і медичний університет.

«Турнір з пляжного волейболу відбувається щороку з нагоди Дня міста, цими змаганнями ми відкриваємо літній, пляжний, сезон, — розповідає головний суддя змагань, суддя національної категорії з волейболу Віктор Ониськів. — Щороку в нас змагання відбуваються за різною системою, грають жіночі, змішані команди. Цього року відбувається чемпіонат серед чоловічих команд. Пляжний волейбол завжди проходить дуже цікаво, в напруженій боротьбі».

За словами директора міського департаменту молодіжної політики та спорту Віталія Матешка, майданчик з піщаним покриттям кафедри фізичного виховання та здоров’я є одним з найкращих в місті. «Тут дуже комфортно, зручно, це місце є спокійним, — говорить Матешко. — Саме тому цього року ми проводимо змагання тут. Дуже приємно, що участь беруть не лише команди з обласного центру, але й спортсмени з Надвірної. Пляжний волейбол особливий тим, що між двома гравцями в команді має бути відмінне взаєморозуміння, синхронність, так само важлива тут техніка володіння м’ячем і добра фізична підготовка. Тож глядачам є на що подивитися».