У п’ятницю, 12 січня, в Івано-Франківську колядував журналістський вертеп, який складався з представників місцевих засобів масової інформації. Завітала «Журналістська Маланка» і до Івано-Франківського національного медичного університету.

Участь взяли 25 людей, серед учасників не лише звичні дідо з бабою, Меланка та Василь, чорт та ангел, повія, але й сучасні персонажі — боєць АТО, «Трамп» і навіть міський голова. Меланію вже вдруге поспіль грав головний редактор газети «Репортер» Андрій Філіппський, жида – журналіст «Галицького кореспондента» – Ігор Ткач, бабою, яка продає козу, цьогоріч був журналіст «3 студії» Володимир Гарматюк, дідом – журналіст ОТБ «Галичина» Мар’яна Мазур. «Комуналку» грала журналіст «Курсу» Наталя Кушніренко, лікаря – редактор «Брізу» Оксана Говера, а повію – прес-секретар управління патрульної поліції Микола Гурак.

Ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко та перший проректор, професор Ганна Ерстенюк дякували учасникам дійства і відзначили колоритність персонажів, особливо Мошка, роль якого виконував Ігор Ткач. Ректор жваво включився в імпровізовані діалоги з окремими персонажами Маланки, а журналісти в свою чергу раділи з такої реакції й зауважили, що охоче б запросили його на одну з ролей до журналістської Маланки-2019.

Журналісти цього дня відвідали представників міської та обласної влади, підприємства та установи міста. Усе це для благодійної мети — збору коштів на лікування колеги, івано-франківського тележурналіста Оксани Кваснишин, яка бореться з онкологічною хворобою. Спільними зусиллями вдалося зібрати понад 50 тисяч гривень. Чотири роки тому у Франківську журналісти уже водили козу. Тоді вони збирали кошти хворій дитині з Косова.

Реквізити для допомоги Оксані Кваснишин

– гривнева картка "Приватбанку" 5168 7427 0030 5794 (Говера Володимир Антонович) – чоловік Оксани Кваснишин

– Переказ – Western Union або MoneyGram – Volodymyr Govera, Ukraine, Ivano-Frankivsk (будь ласка, після переказу коштів напишіть номер і суму переказу та ім’я відправника) Vova Govera

Онлайн сервіси для збору коштів:

https://www.gofundme.com/OksanaKvasnyshyn (Знімає 7,9% з отримувача + 0,3с за переказ)

https://www.youcaring.com/oksanakvasnyshyn (Знімає з отримувача 3%)

PayPal Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – Oksana Krasulya (з позначкою "на лікування Оксани Кваснишин")

А також переслати кошти Oksana Krasulya через фейсбук-повідомлення (лише для жителів США)