Erasmus+

 

Адреса: м.Івано-Франківськ, вул.Галицька, 2 (3 поверх, відділ міжнародних зв'язків)

тел: +38 (0342) 59-51-91

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Координатор програми Erasmus+: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

- Erasmus+

- Алгоритм участі в програмі Erasmus +

 

Новини про Erasmus+

 

У рамках міжнародної співпраці в Жешувському університеті  (Польша) оголошено конкурс на посаду (Post Doc) керівника міжнародного проєкту ImmuHubs. Тривалість проекту 26 місяців. Кінцевий термін подання заяв до 9 грудня 2021 року. Умови та додаткова інформація у файлі за цим посиланням.

Specjaliści z WUM przeszkolą 400 ukraińskich lekarzy w zakresie medycyny ratunkowej, medycyny pola walki i opatrywania urazów wielonarządowych w warunkach wojennych. Na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym gościła delegacja z Iwano-Frankowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego: prof. Oryna Detsyk, prof. Ulyana Kuz, prof. Iryna Kozova, prof. Irena Kozlova.

Студент шостого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Олексій Сергенюк пройшов стажування в лікарні імені Івана Павла II польського міста Бартошице. Працюючи півтора місяці в приймальному відділенні він зсередини побачив первинну ланку медичної допомоги сусідньої країни.

Закордонне стажування в умовах війни можливе завдяки програмі ERASMUS+ . Єдина українка, учасниця міжнародної програми, в якій беруть участь також студенти-медики з Італії, Греції, Туреччини, Казахстану, ділиться своїми враженнями про практику в лікувальних закладах міста Ополє.

В рамках налагодження міжнародної співпраці відділ міжнародних зв’язків ІФНМУ організував стажування студентки шостого курсу Юлії Бойчук в лікувальних закладах польського міста Ополе. Цьогорічна випускниця і майбутня лікарка поділилася своїми враженнями від побаченого.

У рамках проєкту Erasmus+ 2022-2025 років оголошено конкурс для викладачів та студентів, які бажають взяти участь у програмі мобільності та пройти стажування чи навчання в Федеративній Республіці Німеччина за сприяння Тюрінгійської агенції європейських проєктів.

Нещодавно в польському місті Ополе на базі місцевої Вищої медичної школи проходила стажування група викладачів Івано-Франківського національного медичного університету. Подія відбулась в рамках договору про співробітництво між двома навчальними закладами, її організував відділ міжнародних зв’язків ІФНМУ.

B рамках програми Європейського Союзу Erasmus+ Івано-Франківський національний медичний університет і фаховий медичний коледж вперше стали членами європейського акредитованого консорціуму та учасниками програми на 2021-2027 роки.

Відкрито прийом заявок від кандидатів серед студентів та викладачів ІФНМУ для участі в програмі академічної мобільності Erasmus+. Вальядолідський університет, іспанський університет-партнер Івано-Франківського національного медичного університету, запрошує всіх охочих студентів та викладачів оформити заявку та виграти грант для участі у програмі академічної мобільності Erasmus+.