ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

2021-06-25 09:00 - 10:30
Місце проведення
Аудиторія №2 - вул. Галицька 2

Доводимо до Вашого відома, що 25.06.2021 року о 9.00 відбудеться засідання Вченої ради Івано-Франківського національного медичного університету за адресою вул. Галицька 2, аудиторія №2 з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Підсумки Державної атестації випускників 2021 року.

Звіт Голови ЕК факультету підготовки іноземних громадян.

Доповідач: д.мед.н., професор Василюк С.М.

2. Про висунення кандидата для обрання на вакантне місце члена-кореспондента НАМН України:

2.1 за спеціальністю «Отоларингологія» д.мед.н., професора, зав. кафедри оториноларингології, офтальмології з курсом хірургії голови та шиї Поповича В.І.

2.2 про підтримку кандидатури Заслуженого лікаря України, д.мед.н., професора, завідувача кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров’я України ім. П.Л.Шупика Бекетової Г.В. для висунення на вакантну посаду члена-кореспондента НАМН України за спеціальністю «Педіатрія підліткового віку».

2.3 про підтримку кандидатури Заслуженого лікаря України, д.мед.н., професора, завідувача кафедри дерматології та венерології з курсом косметології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця Степаненко В.І. для висунення на вакантну посаду члена-кореспондента НАМН України за спеціальністю «Дерматовенерологія».

2.4 про підтримку кандидатури заслуженого діяча науки і техніки України, д.мед.н., професора Кресюна В.Й. для висунення на вакантну посаду дійсного члена НАМН України за спеціальністю «Фармакологія».

Доповідач: д.мед.н., професор Вакалюк І.П.

3. Різне.

3.1 рекомендації до друку:

- навчального посібника для студентів VI курсу «Путівник з основ загальної практики-сімейної медицини». Автори: Гаврилюк Н.С., Міщук В.Г., Венгрович О.З.

3.2 про створення разових рад при ІФНМУ для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії :

- здобувача кафедри акушерства та гінекології ім. І.Д.Ланового Перхулин Оксани Мирославівни. Тема «Профілактика

невиношування вагітності, ускладненої істміко-цервікальною недостатністю, у жінок з ановуляторним непліддям».

- здобувача кафедри фармації Малюванчук Світлани Василівни. Тема «Фармакогностичне дослідження рослин роду Горлянка»

Доповідач: Учений секретар,

доцент Ган Р.З.