ДІАГНОСТИЧНЕ ТЕСТУВАННЯ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ntc
Категорія:
Календар
Дата
2021-04-06 16:00
Місце проведення
дистанційно (платформа EDX)

Шановні колеги!

Бажаєте удосконалити свої знання з англійської мови на рівень В2 та вище? Отримайте комплексну підготовку до іспиту FCE та підтвердьте свої навики сертифікатом від офіційного представника Cambridge Assessment English, який співпрацює з ІФНМУ від 2017 року. Кафедра мовознавства щиро запрошує працівників, аспірантів, інтернів і студентів ІФНМУ на навчання до наших фахівців із сучасними методами підготовки.

Які переваги іспиту?

Сертифікат FCE від CELA може використовуватися для атестації кадрів вищої кваліфікації, в аспірантурі (ад’юнктурі), випускниками загальноосвітніх шкіл для державної підсумкової атестації та ЗНО, а також студентами з метою вступу і працевлаштування за кордоном. Цей сертифікат не має обмеженого терміну чинності, як, скажімо, IELTS (дійсний два роки).

Що Вам потрібно:

  • мати доступ до «хмарної» пошти університету, тобто особистий логін і пароль;
  • надіслати заповнену анкету (див. прикріплений файл) на адресу кафедри мовознавства (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до 05.04.2021 року;
  • пройти діагностичне тестування, щоб визначити свій рівень знань.

На 6 квітня 2021 року заплановане діагностичне тестування у дистанційному форматі.

За результатами тестування буде сформовано групи НТЦ (напрямку підготовки до іспиту FCE) для навчання в осінньому семестрі 2021-2022 н. р. відповідно до визначеного рівня володіння англійською мовою. А тих, хто бажає складати кембриджський іспит на умовах самопідготовки, буде подано в списки кандидатів на червневий іспит 2021-го року.

Після отримання анкет ми надішлемо на вказані Вами електронні скриньки детальнішу інформацію, надану ВІАЗом, про порядок підключення і проходження дистанційного тестування.

- Анкета тестування

 

З повагою, кафедра мовознавства.

 
 

Всі дати

  • 2021-04-06 16:00

Під управлінням iCagenda