ВИСТАВА ВЕТЕРАНІВ АТО-ООС «ГОЛОСИ»

Категорія:
Календар
Дата
2019-11-25 17:00 - 19:00
Місце проведення
Івано-Франківськ, вулиця Курбаса, 3, обласна філармонія

У понеділок, 25 листопада, о 17:00 в залі обласної філармонії імені Ірини Маланюк в рамках відзначення річниці подій на Майдані Івано-Франківський національний медичний університет запрошує студентів, викладачів, медиків та громадськість міста на виставу «ГОЛОСИ».


20191125golosy

Це чи не перша в Україні постановка, у якій на сцену виходять не актори, а люди з фронту: дівчата і хлопці, які стояли і продовжують стояти на захисті країни від ворога. Сцена для них – це те ж поле бою. Вони не грають, а живуть. Знову проживають пекло війни.

Майдан, Іловайськ, Донецький аеропорт, Дебальцеве, жахіття полону… На сцені страшна правда сьогодення, від якої не втекти, яка не залишає місця для байдужості чи непричетності. Вистава є спробою збудувати місток між суспільством і тими, хто воював, хто віддав своє життя за мир і спокій. «Наша вистава — це спроба дослідити еволюцію людини на війні та поза нею. Це спроба донести думку про те, що війна не зникла», — кажуть бійці.

Нещодавно вистава «Голоси» з успіхом пройшла в Києві. Далі творча група мандрує Україною і ми радіємо, що у їхньому графіку є Франківськ!

Довідково: режисер вистави вветеран війни на Донбасі, телеведучий, режисер театру і телебачення Євген Степаненко. Нещодавно він мав зустріч зі студентами ІФНМУ, котрі вчаться за програмою підготовки офіцерів запасу. Про творчий склад згодом розкажемо детальніше. Стежте за оновленнями у Facebook-події.

Кількість місць обмежена. Зголошуватись за номерами: 0663553531, 0976736807.

 
 

Всі дати

  • 2019-11-25 17:00 - 19:00

Під управлінням iCagenda

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika