Колектив бібліотеки вітає всіх зі святом традиційного українського одягу -  Всесвітнім Днем вишиванки. Нехай усіх нас оберігає вишиванка, нехай мудрість та сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення, відмінний настрій та віру у перемогу.

З нагоди Дня вишиванки та Дня матері у читальному залі бібліотеки ІФНМУ відбувся культурно-просвітницький захід «Українська вишиванка – духовна броня нації, материнський оберіг».

Хвилиною мовчання присутні вшанували память за загиблими у війні з російським окупантом. Священник Орест Путько освятив всіх та промовив слова благословення . На свято завітав мер нашого міста Руслан Марцинків та привітав учасників заходу і всіх присутніх.

« Якби не мамина пісня, - казав один древній історик, - наше життя було б набагато біднішим». Звучали пісні про маму у виконанні студентів та викладачів університету. З образом матері пов'язаний образ неньки України, прекрасної, страдницької, але невмирущої.

В цей день читальний зал бібліотеки перетворився на величну експозицію найрізноманітніших вишиванок. Гостей свята зачарувала виставка вишитих ікон та картин. Авторами робіт були: п.Ольга Бабяк, викл. кафедри мовознавства та п. Ірина Влашин, викл. кафедри дитячої хірургії з курсом КАОХ. Виставку вишиваного стародавнього одягу представили п.Марія Турчин та п.Наталія Синиця, а виставку вишиваного одягу Бойківщини представила п.Дарія Петречко. Ведучою заходу та організатором була проф. кафедри мовознавства Гуцол М.І.

На святі  були присутні: перша проректорка Ерстенюк Г.М., проректор з виховної роботи Ванжура І.Ю., декани та їх заступники, начальники відділів,  викладачі університету та ін.