Воскресає природа… Наближаються Великодні свята. І беруться українці від великого до малого за дуже давнє мистецтво – розпис писанок.

Напередодні Великодня долучилися до цієї традиції студенти, в тому числі іноземці, а також викладачі ІФНМУ. У центральному читальному залі бібліотеки ІФНМУ 11 квітня 2023 року народна майстриня Прикарпаття Іванна Равлюк провела майстер-клас «Писанка – символ Великодня та миру». Присутні відкрили  для себе красу української культури, ставши  учасниками   майстер-класу. Організатором та модератором заходу була  доцентка,  кандидатка філологічних наук ІФНМУ, голова МО ВУТ «Просвіта» Марія Гуцол.

До розпису писанок долучилися: заступник ректора з виховної роботи І. Ванжура, декан медичного факультету Р. Яцишин, заступник декана з виховної роботи А. Процик, заступник декана за ОПП Медицина (1-2 курси) Л. Сливка, викладачка кафедри мовознавства О.  Баб'як,  брат-семінарист Віталій Попик.

Писанка,  виготовлена власноруч, є надійним оберегом для родини та оселі і водночас чудовим символом Великодніх свят.

Майстер – клас подарував усім учасникам позитивні емоції та гарний настрій. У всіх присутніх вийшли неперевершені писанки!

З нагоди проведеного дійства працівники бібліотеки ІФНМУ підготували презентацію «Писанка – символ Великодня та миру», а також виставку-інсталяцію «Христос Воскрес! Воскресне Україна!».

У народі існує повір’я, що доки люди будуть писати писанки, доти буде існувати Україна і світ… Тож пишімо, дряпаймо, малюймо.