В центральному читальному залі бібліотеки ІФНМУ 5 квітня пройшла Хресна дорога. яка молитовно згуртувала викладачів, працівників та студентів ІФНМУ.

За участі отця Ореста Путька, брата Віталія Попика у супроводі молодіжного хору «Осанна» (керівник Любов Терлецька ) монастиря Царя Христа   з надією у серці  присутні молилися за припинення війни, за перемогу і мир,за душі наших загиблих воїнів, які віддали своє життя, захищаючи Україну.

Під час кожної стації присутнізмогли глибше увійти до таємниці Скорботних Страстей нашого Спасителя і страждань Його Матері, яка допомагала Йому у виконанні Задуму порятунку світу. Вони завжди нерозлучні, Син і Мати.

Мертве Тіло Твоє, о Ісусе, оплакує Мати,

Притуливши до Серця знімає терновий вінок.

І повіки ніхто не збагне материнської втрати,

Бо убивши Тебе, убивають невинних діток.

За нас Ти страждав, за нас був розп'ятий,

Ісусе наш Спасе, помилуй нас.

Хресна дорога завершилась духовно-повчальними словами проповіді в якій о.ОрестПутько наголосив, що зараз Україна проходить свою страсну Хресну дорогу. Ми бачимо катування, знущання, вбивства і смерть синів і дочок України... Це – нагода попросити прощення…та відкрити наші зболені серця, бо Христос постраждав за всіх нас і кожного з нас кличе до навернення, добра і любові.

Помолимось, щоб кожне людське життя, що є Безцінним Даром Господа було прийняте і пошановане з любов'ю.