30 вересня працівники бібліотеки ІФНМУ під’єдналися довиставкового арт-проєкту«Бог між нами! Переможемо разом!»

    Благодійнийарт-проєкт є частиною нової експозиції художника-реставратора Валерія Твердохліба«Врятуймо скарби разом!» і об’єднує небайдужих людей міста та країни, навколо порятунку мистецьких творів. В Івано-Франківську з 2009 року ведеться робота з порятунку, консервації та популяризації сакральних творів Галичини. Кожного року, проєкт оновлюючись веде свій діалог, як з жителями міста так і з його гостями і ознайомлює їх з  цінностями нашого міста.

    Художники – переселенці з Ірпеня, Харкова, Ворзеля разом з місцевими художниками, волонтерами та активістами стали єдиним цілим для втілення  творчих ідей. Співпраця  з волонтерами та особистий досвід учасників проєкту став мистецьким майданчиком для багатьох учасників…  Ікони, розповіді свідків подій, інсталяції  та малюнки дітей з цілої України  розповідають про значення   Бога,молитви під час війни..

    Війна дуже змінила всіх. Сьогодні кращі сини й доньки на фронті захищають нашу країну.Культурний фронт розповідає правду про війну в світі і є не менш важливий, ніж військовий, гуманітарний, освітній…

    Культура під час війни – це зброя. Вона не вбиває, але є важливим способом боротьби, де ми усі, кожний на своєму фронті, працює на спільну Перемогу.