Магія творення. Все починається з мами….

Є у світі одне слово, перед яким усі народи низько схиляють голови. Це слово - Мати. Щороку, у травні святкуємо День Матері.

День за днем, рік за роком матері віддають свою любов, мудрість, вчать поважати себе, любити свою землю. У ці дні, коли наші воїни стоять на захисті України, у бібліотеці ІФНМУ відкрилась благодійна виставка вишитих картин «Магія творення…» Ольги Баб’як, викладача кафедри мовознавства. Картини вишиті нитками, бісером, шовковою стрічкою.

Директорка бібліотеки Мирослава Татарин запросила тимчасово переміщених осіб, слухачів курсів з вивчення української мови переглянути картини і, по можливості, придбати їх. Кошти від проданих картин будуть передані на потреби ЗСУ.

Всіх схвилювала поезія Ольги Баб’як «Матусю, матусю, Ти ж завжди казала…» В ній біль зраненого і зболеного материнського серця… і велика віра в перемогу України.

Мистецтво і слово - це потужна зброя проти ворога. Адже, сьогодні ми всі повинні забезпечувати надійний тил та допомагати захисникам України та всім, хто потребує допомоги.