Відкрито доступ до електронних колекцій книг та журналів у межах проєкту Research4Life від МОН України та МОЗ України.

Прагнучи надати підтримку науковій спільноті України в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала РФ, видавництва наукової літератури відкрили українським вченим до кінця 2022 року безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life. Доступ до електронних колекцій книг та журналів відкрили, зокрема, такі великі видавничі компанії як Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та ін. Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ, можна переглянути за посиланням: , зазначивши у відповідних полях назву країни та тип установи.

Платформа складається з 5 колекцій літератури:

Hinari (дослідження в галузі біології та медицини);

AGORA (дослідження в галузі сільського господарства);

OARE (дослідження навколишнього середовища);

ARDI (доступ до науково-технічної інформації);

GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук).

За логіном і паролем потрібно звернутися до бібліотеки ІФНМУ на електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.