НОВИНИНОВИНИ РОЗГОРНУТИЗГОРНУТИ

В Івано-франківському національному медичному університеті на кафедрі дитячих інфекційних хвороб 25 травня відбулося заключне у цьому семестрі 10 засідання студентського наукового гуртка, під час якого проведено майстер-клас з використання cito тестів у практиці лікаря-інфекціоніста / дитячого інфекціоніста. Слухачами були студенти п'ятого курсу медичного та педіатричного факультетів і факультету підготовки іноземних громадян.

21 століття кидає багато викликів медицині, зокрема і тих, що стосуються навчального процесу. Для сучасного студента-медика є важливим не тільки теоретична підготовка, а й повноцінне вивчення та відточення практичних навичок.

Впродовж 25-26 травня триває науково-практична конференція на тему «Ендокринна патологія: мультидисциплінарний підхід», серед організаторів якої є й Івано-Франківський національний медичний університет.

На кафедрі офтальмології Івано-Франківського національного медичного університету в рамках безперервного професійного розвитку лікарів доцентка кафедри Роксолана Вадюк провела семінар на тему «Інтравітреальні введення анти-VEGF препарату».

18-19 травня в рамках святкування Дня науки на базі ПДМУ відбулася чергова непересічна подія – ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції вивчення та навчання іноземних мов».

21 травня 2023 року за ініціативи деканату медичного факультету понад 30 студентів І та ІІ курсів  Івано-Франківського національного медичного університету та Фахового медичного коледжу переглянули виставу «Оскар і Рожева пані», у центрі якої – розповідь про життя онкохворого хлопчика.

Асистентка кафедри мікробіології, вірусології та імунології ІФНМУ Вікторія Процюк взяла участь у міжнародній науковій тематичній конференції «Candida and Candidiasis 2023»,  яка відбулася 13-17 травня в м. Монреаль (Канада), де була єдиним делегатом від України.

19 травня у дистанційному форматі відбувся Сьомий міжнародний студентський інтелектуальний онлайн-турнір, присвячений Дню вишиванки під назвою "Українська вишиванка: оберіг, мистецтво, культурний код”.

У сонячній Севільї, що на півдні Іспанії, відбувається чергова зустріч дерматологічної світової спільноти. На Spring Simposium 2023, який організувала Європейська Академія Дерматології та Венерології, понад дві тисячі спеціалістів цієї галузі зустрічаються для обміну досвідом та обговорення актуальних тем в дерматології.

11 червня 2023 року о 1000 годині в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудеться День відкритих дверей в режимі онлайн.

 

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
20
21
22
24
26
27
28
29

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

karta

Biblo ban

arnika