НОВИНИНОВИНИ РОЗГОРНУТИЗГОРНУТИ

У вівторок, 20 вересня, викладачі кафедри фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб провели майстер-клас для студентів і лікарів.

У Фаховому медичному коледжі діють предметні гуртки з практичного медсестринства, фармації і стоматології ортопедичної. Студенти удосконалюють свої практичні навики.

Сьогодні, 23 вересня, на базі Івано-Франківського національного медичного університету (Навчально-реабілітаційний центр ІФНМУ, м. Яремче) проходить Науково-методична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання підвищення якості освітнього процесу».

У понеділок, 19 вересня, для першокурсників і магістрів ІФНМУ лекцію прочитав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. У рамках робочого візиту на Прикарпаття Віктор Ляшко відвідав Івано-Франківський національний медичний університет та поспілкувався з керівництвом закладу, колективом і студентами-медиками.

Днями викладачі кафедри дерматології та венерології Івано-Франківського національного медичного університету взяли участь у конгресі Європейської Академії дерматології та венерології (EADV).

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
5
6
7
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
24
25
26
27
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika