НОВИНИНОВИНИ РОЗГОРНУТИЗГОРНУТИ

У понеділок, 15 серпня, з візитом до Івано-Франківського медичного університету прибув професор Роберт Галонзковскі - заступник декана Інституту наук про здоров'я Варшавського медичного університету, директор Польської авіаційної екстреної медичної допомоги, який з 2017 року є Почесним професором нашого університету.

Завершуються роботи по облаштуванню навчальних кімнат на базі КНП “Лисецька лікарня Лисецької селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області”. Ректор Івано-Франківського національного медичного університету Микола Рожко та проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Тарас Кобрин ознайомились зі станом ремонтних робіт приміщень, які в майбутньому стануть навчальними авдиторіями для студентів-медиків. 

Упродовж двох тижнів у німецькому місті Росток шестикурсниця Яна Дмитришин знайомилася з організацією європейської медичної освіти та студентською наукою.

Сьогодні українське юнацтво вперше відзначає своє свято разом з однолітками з інших країн. Івано-Франківський національний медичний університет шле найтепліші вітання своїм студентам, викладачам, випускникам та абітурієнтам з нагоди Міжнародного дня молоді.

Чи не найбільша увага при підготовці до цьогорічного навчального року зосереджена на безпечних умовах для студентів та викладачів. В університеті тривають роботи з облаштування схованок у різних корпусах.

Днями студенти і випускники зуботехнічного відділення Фахового медичного коледжу ІФНМУ організували збір необхідних засобів для прифронтового стоматкабінету. 

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika