У вівторок, 22 листопада, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося інструктивно-методичне заняття по підготовці до об’єктового тренування з питань цивільного захисту, яке днями відбудеться в університеті.

До заняття були залучені комісія з питань надзвичайних ситуацій, штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, комісія з питань евакуації, керівники формувань цивільного захисту, штаб керівництва тренуванням, комісія по перевірці готовності (допуску) персоналу університету до проведення тренування, посередники на час проведення тренування.

«Не дай Боже, щоб у нас відбувалися якісь катаклізми, — підсумував засідання ректор університету, професор Микола Рожко. — В страху великі очі і паніка — це страшна річ, тому ми маємо хоча б змоделювати умовні надзвичайні ситуації. Звісно, передбачити все до хвилини неможливо, але ми зробимо все для того, щоб університет пройшов це тренування з гідністю».