1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (4 Голосів)

Нещодавно на Івано-Франківщині стартував чемпіонат області з волейболу серед команд Вищої ліги. Цього сезону в обласних змаганнях найвищого рівня бере участь студентська збірна Івано-Франківського національного медичного університету.

Нагадаємо, минулого навчального року наша збірна здобула бронзові нагороди чемпіонату Івано-Франківська, перемогла на обласній універсіаді та вперше в історії університету посіла третє місце в чемпіонаті області серед команд Першої ліги. Завдяки останньому досягненню команда отримала право підвищитися в класі, і за сприяння ректора університету, професора Миколи Рожка та кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання команда заявилася у Вищу лігу області.

Старт у новому для себе змаганні видався складним. У першому турі студенти-медики поступилися в Снятині місцевому волейбольному клубу «Залуччя» 3:1, а в суботу, 11 листопада, на домашньому майданчику спорткомплексу ІФНМУ програли команді Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з рахунком 0:3.

«Для всіх нас Вища ліга — це нове дуже серйозне випробування, — розповідає тренер нашої команди, викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Сергій Лопацький. — Загальновідомо, що аби стати кращими, потрібно грати з сильнішими суперниками, тому попри невтішні результати перших турів хлопці отримують безцінний досвід, граючи зі «старожилами» Вищої ліги».

У наступному турі «Медик» гратиме на виїзді в Галичі проти фаворита чемпіонату — місцевого ВК «Володар», який минулого сезону був чемпіоном Вищої ліги.

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika