У четвер, 2 листопада, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася 30-та, ювілейна, зустріч студентського англомовного клубу. Головна мета проекту — через спілкування вивчати англійську мову.

Цього разу тема заняття була пов’язана з музикою та музичними жанрами. Музика — це ще одна універсальна мова, яка єднає людей і робить світ добрішим. Тема музики заохочує до спілкування навіть на іноземній мові.

«Спілкування було дуже цікавим, — розповідає голова Європейської медичної студентської асоціації (EMSA) Юлія Дмитрук. — Навіть наші сором’язливі співрозмовники активно взяли участь в обговоренні, адже йшлося про улюблені стилі музики, а більш впевнені студенти охоче підтримали розмову і ділилися своїми уподобаннями. Це була хороша робота в команді».

До зустрічі приєднався студент факультету підготовки іноземних громадян Момін і виконав кілька музичних композицій під акомпанемент гітари. Так зустріч перетворилася на справжнє свято.