Нещодавно в Івано-Франківську відбувся III Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство та перспектива». Серед численних спікерів престижної події були студенти Івано-Франківського національного медичного університету.

На форумі демонструвалися економічний та інвестиційний потенціал міста, відбулися тематичні обговорення щодо розвитку охорони здоров’я міста, енергозбереження та альтернативної енергетики, креативної економіки, освіти, в тому числі неформальної.

Участь у заході взяли делегації з міст-побратимів Івано-Франківська, представники іноземних дипломатичних місій в Україні, міжнародних фінансових інституцій, фондів, сфери бізнесу, освіти та культури, народні депутати, очільники міст та областей.

Серед спікерів блоку «Розвиток охорони здоров’я міста» були студенти ІФНМУ, члени Європейської медичної студентської асоціації (EMSA).

«Ми дуже раді, що отримали можливість взяти участь у цьому престижному заході, — говорить голова EMSA Юлія Дмитрук. — Наша доповідь стосувалася студентства. Говорили про те, як ми, студенти, інвестуємо в медицину. Розповіли про численні проекти та благодійні акції, які ми проводимо в нашому університеті за сприяння адміністрації та особисто нашого ректора. Думаю, що однією з ефективних інвестицій від держави в систему охорони здоров’я — це інвестиція в студентів як в тих, хто буде будувати цю галузь в подальшому».